MENU CLOSE

FAQ

KORZYŚCI

Dlaczego warto wybrać moje usługi?

Fundamentem mojej pracy jest chęć usatysfakcjonowania klientek poprzez zaoferowanie możliwie jak najwyższej jakości usług popartej w pełni indywidualnym podejściem oraz bezpieczeństwem. Pracuję z użyciem wysokiej klasy sprzętu oraz certyfikowanych, medycznych barwników.
01

Jakość

Sprawdzone metody zabiegów podkreślające naturalne piękno oraz wkomponowujące się w osobistą urodę.
03

Bezpieczeństwo

Wysokiego standardu sprzęt oraz barwniki posiadające medyczne certyfikaty dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa zabiegów.
02

Wygoda

Brak konieczności wykonywania makijażu codziennego oraz całodobowe poczucie komfortu związanego z urodą.
04

Indywidualne podejście

Uwzględnienie cech indywidualnych twarzy podczas doboru kształtu i koloru.
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Odświeżenie lub korekta makijażu wykonanego w innym gabinecie są możliwe. Cena takiego zabiegu ustalana jest indywidualnie po uprzedniej konsultacji.

Procedura przebiega pod miejscowym znieczuleniem aplikowanym na powierzchnię skóry. Ewentualny dyskomfort zależny jest od indywidualnego progu bólu, jednak nie jest on na tyle nasilony, aby nastąpiła konieczność przerwania zabiegu.

Tak, wykonanie makijażu permanentnego nie wyklucza z codziennych aktywności, choć istnieją wskazania i przeciwwskazania jakich należy przestrzegać po zabiegu (m.in. unikanie narażenia skóry na promienie słoneczne). Z pełną listą wskazań i przeciwwskazań każda klientka zapoznawana jest podczas konsultacji.

Czas trwania zabiegu zależny jest od czasu ustalenia szczegółów związanych z doborem kształtu oraz reakcją i współpracą skóry podczas pigmentacji. Przeciętna długość pierwszej lub kolejnej wizyty wynosi od 1,5  do 4 godzin.

Długość utrzymywania się barwnika w skórze zależy od zastosowanej metody oraz od rodzaju skóry. Przeciętny czas całkowitej utraty pigmentu wynosi od 6-12 miesięcy do 5 lat. Aby podtrzymać efekt świeżości oraz odpowiedniego kształtu makijażu najlepszym czasem na jego odświeżenie będzie rok-dwa lata.

Z usługi makijażu permanentnego mogą skorzystać osoby niepełnoletnie za pisemną zgodą prawnego opiekuna po uprzedniej konsultacji.

Ⓒ Femmedita.com - Makijaż permanentny Szczecin. Kosmetologia