MENU CLOSE

Makijaż Permanentny

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Czym jest makijaż permanentny?

Makijażem permanentnym określamy makijaż trwały powstały poprzez wprowadzenie niewielkich ilości pigmentu w głąb naskórka.

Pigment wprowadzony zostaje stopniowo w sposób ułatwiający kontrolowanie głębokości jego podawania z zachowaniem bezpieczeństwa klienta. Prawidłowo wykonany makijaż permanentny pozwala na podkreślenie indywidualnego piękna poprzez skorygowanie naturalnego kształtu brwi, oczu lub ust.
Głównym zadaniem makijażu permanentnego jest przede wszystkim poprawa samopoczucia związana z upiększeniem i odmłodzeniem wyglądu zewnętrznego.
PRZEZNACZENIE

Dla kogo jest przeznaczony?

Zabieg wskazany jest między innymi dla kobiet, które chcą zaoszczędzić czas na wykonywaniu codziennego makijażu tradycyjnego, również dla tych noszących okulary i szkła kontaktowe przez wzgląd na problemy ze wzrokiem, które mogą utrudniać codzienne czynności upiększające.

Makijaż trwały zalecany jest również tym kobietom, które w ogóle się nie malują, a na co dzień chciałyby wyglądać pięknie i świeżo – czynnie uprawniającym sport oraz korzystającym z sauny, siłowni, basenu. Doskonale sprawdzi się także u osób po przebytych nowotworach. Przerzedzenie brwi i rzęs odbiera poczucie atrakcyjności, a uzupełnienie włosków poprawi komfort życia i upiększy ogólny wizerunek.

CENY

Wybierz zabieg

Makijaż permanentny brwi
Metoda OMBRE / cień

Konsultacja gratis

550 zł

Makijaż permanentny ust

Konsultacja gratis

550 zł

Makijaż permanentny – kreska górna

Konsultacja gratis

400 zł

Makijaż permanenty – kreska dolna / cień

Konsultacja gratis

300 - 350 zł

Makijaż permanenty – kreska górna + dolna  / cień

Konsultacja gratis

450 zł

Ⓒ Femmedita.com - Makijaż permanentny Szczecin. Kosmetologia