MENU CLOSE

O mnie

O MNIE

Z zamiłowaniem do piękna!

Wykorzystanie mojej wiedzy i zdolności w celu uszczęśliwiania ludzi jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji i wielką radością.

Z wykształcenia jestem kosmetologiem, studia ukończyłam na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.
Od wielu lat pasjonuję się psychologią w zakresie atrakcyjności. Dbanie o wygląd zewnętrzny w ścisły sposób wiąże się z poprawą samopoczucia oraz większą świadomością własnej wartości, co przekłada się na podniesienie komfortu w różnych aspektach życia.
W swojej pracy łączę wrodzone poczucie estetyki z chęcią wspierania innych osób w dążeniu do osiągnięcia wewnętrznej harmonii i akceptacji siebie. Spełnieniam się w tych obszarach dzięki wykonywaniu makijażu permanentnego. W naturalny sposób z każdej twarzy wydobywam i podkreślam to, co najpiękniejsze.
mgr Edyta Tyrkała,
Linergista, Kosmetolog

Edyta Tyrkała Linergista, Kosmetolog
Brwi są elementem twarzy, który w największym stopniu może przekładać się na jej cały charakter. Ich odpowiednio dobrany kształt pozwoli m.in. na złagodzenie, wyostrzenie, czy też odmłodzenie rysów.
Pozwala na trwałe, naturalne i odmładzające podkreślenie wizerunku. Odświeżany co 1-2 lata jest regularnie dostosowywany do zmian rysów twarzy zachodzących z upływem czasu.
Regularne wykonywanie henny brwi z regulacją oraz depilacja twarzy wzmocnią efekt makijażu permanentnego i dadzą poczucie komfortu.
Jeżeli wahasz się nad wykonaniem makijażu permanentnego lub nie masz pewności jaka jego forma najlepiej będzie Ci służyła, zapraszam na darmowe konsultacje z rysunkiem wstępnym!
STANDARDY

Zabiegi w moim gabinecie to...

Dokładam największych starań, aby każda korzystająca z moich usług klientka czuła się pewnie i komfortowo.

Sprawdzone metody zabiegów podkreślające naturalne piękno oraz wkomponowujące się w osobistą urodę.

Brak konieczności wykonywania makijażu codziennego oraz całodobowe poczucie komfortu związanego z urodą.

Wysokiego standardu sprzęt oraz barwniki posiadające medyczne certyfikaty dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa zabiegów.

Ⓒ Femmedita.com - Makijaż permanentny Szczecin. Kosmetologia